چت ایران ترکیه همکاری اقتصادی برگزاری

چت: ایران ترکیه همکاری اقتصادی برگزاری رسانه ای رسانه ها همکاری کشور عزیزمان ایران و ترکیه

گت بلاگز ورزشی باید به تفکرات کی روش جهت دعوت از بازیکنان تیم ملی احترام گذاشت / نامجومطلق

هافبک اسبق سرخابی های پایتخت گفت:کی روش جهت دعوت بازیکن به تیم ملی اختیارتام دارد و باید به تفکرات وی احترام گذاشت.

باید به تفکرات کی روش جهت دعوت از بازیکنان تیم ملی احترام گذاشت / نامجومطلق

مجید نامجو مطلق در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان، راجع به فهرست تازه بازیکنان دعوت شده است به تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران جهت دیدار با ازبکستان بیان کرد: باید به نظر کارلوس کی روش احترام گذاشت چراکه وی به عنوان مسئول فنی تیم تصمیم می گیرد با چه بازیکنانی راه موفقیت را طی کند. نمی توانیم از کی روش جهت غیبت بعضی بازیکنان در فهرست تیم ملی ایراد بگیریم. وی جهت دعوت بازیکن به اردوی تیم ملی اختیار تام دارد و با تفکرات خاص خودش، عالی ترین نتیجه های را گرفنه هست.

عبارات مهم : ایران
وی درمورد غیبت بازیکنان استقلال در این فهرست گفت: امید ابراهیمی به علت ضرب دیدگی 2 بازی اخیر استقلال را از دست داد و اطلاعی از اوضاع جسمانی وی ندارم ولی وجود کاوه رضایی این روزها در ترکیب استقلال به مهره ای کلیدی تبدیل شده است و از لحاظ فنی اوضاع خوبی دارد. با این وجود کی روش تصمیم گرفته از بازیکنان استقلال در اردوی تیم ملی پیش از دیدار با ازبکستان استفاده نکند.

نامجو مطلق در ادامه تصریح کرد: تیم ملی در خط حمله از لژیونرهای خوبی بهره می برد و به همین علت کی روش با توجه به محدودیت، کاوه رضایی را به اردو دعوت نکرده هست. سرمربی تیم ملی باید درمورد نفرات حاضر در این تیم جوابگو باشد که صدرنشینی مطلق کشور عزیزمان ایران در گروه اول مقدماتی جام جهانی، عالی ترین جواب هست.

هافبک اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان در آخر اظهار داشت: برتری برابر ازبکستان باعث می شود تیم ملی کشور عزیزمان ایران جهت نخستین بار در تاریخ، در فاصله 2 بازی مانده تا اتمام مسابقه های مقدماتی جام جهانی به این مسابقه ها افزایش کند. به هر حال باید به تفکرات کی روش احترام بگذاریم.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | استقلال | بازیکنان | ازبکستان | مجید نامجو مطلق | هافبک اسبق تیم استقلال | کارلوس کی روش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog