چت ایران ترکیه همکاری اقتصادی برگزاری

چت: ایران ترکیه همکاری اقتصادی برگزاری رسانه ای رسانه ها همکاری کشور عزیزمان ایران و ترکیه

گت بلاگز افغانستان افشاگری مدیر شورای ولایتی بلخ راجع به فروش مشروبات الکلی در مزارشریف

رئیس شورای ولایتی بلخ در تازه ترین بیانات خود گفته که در مزارشریف مشروبات الکلی به صورت علنی به فروش می رسد.

افشاگری مدیر شورای ولایتی بلخ راجع به فروش مشروبات الکلی در مزارشریف

به گزارش خبرنگار حوزه افغانستان گروه تحریریه سایت جوان، محمد افضل حدید مدیر شورای ولایتی بلخ تایید میکند که فروش مشروبات الکلی به صورت علنی در بلخ وجود دارد.

محمد افضل حدید مدیر شورای ولایتی بلخ گفت: مشروبات الکلی به صورت علنی در مزارشریف به فروش می رسید.

وی تصریح کرد که در هشتم ماه مبارک رمضان مجلسی به رهبری والی بلخ، سران احزاب سیاسی، وکلای پارلمان و شورای ولایتی برگزار شد و روی عنوان شراب فروشی و قمار منزل ها در این ولایت بحث صورت گرفت.

حدید با بیان اینکه قمارخانه ها نیز در بلخ به صورت علنی فعالیت می کنند گفت که زمزمه هایی وجود دارد که پلیس در بلخ با شراب فروشی ها و قمار منزل ها همکار است و در این جرم شریک اند و از آنها پول دریافت می کنند.

افشاگری مدیر شورای ولایتی بلخ راجع به فروش مشروبات الکلی در مزارشریف

رئیس شورای ولایتی بلخ خاطر نشان کرد: در جلسه ای که در بلخ به همین علت دایر شده است بود یک گروه به نام جلوگیری از منکرات تاسیس شد که تحت ریاست ارشاد، حج و اوقاف قرار دارد

حدید اظهار داشت: گفته شده است که شراب فروشی ها در مزارشریف از قسمت هوتل مزار شروع الی دفتر سیاسی والی بلخ به صورت علنی خرید و فروش می شود.

در همین حال مولوی محمود دانشجو مدیر ارشاد، حج و اوقاف ولایت بلخ گفت: در ولایت بلخ دکان هایی وجود دارد که مشروبات الکلی را به فروش میرساند و این را ما انکار نمیکنیم.

آقای دانشجو اذعان کرد که بدون شک زمانی که در یک جایی شراب به فروش میرسد نیروهای کشفی و استخباراتی از آن آگاه اند و حتماً معامله میان آنها وجود دارد.

رئیس شورای ولایتی بلخ در تازه ترین بیانات خود گفته که در مزارشریف مشروبات الکلی به صورت علنی به فروش می رسد.

رئیس ارشاد، حج و اوقات بلخ گفت: من به عنوان مدیر ارشاد حج و اوقاف ولایت بلخ این عمل را تقبیح میکنم. همچنان والی بلخ نیز در این راستا تصمیم جدی گرفته است که شراب فروشی ها و قمار منزل باید از این ولایت برداشته شود.

آرش پنهان یک تن از شهروندان شهر مزارشریف گفت: ما دیده ایم که شراب به صورت علنی نه تنها در ولایت بلخ بلکه در ولایات کلیدی افغانستان مثل کابل، هرات و غیره به فروش میرسد.

در همین حال شیرجان درانی سخنگوی پلیس بلخ این گفته ها را رد کرده و به خبرنگار آوا گفت: اصلاً دکانی در شهر مزارشریف به شکل آزاد مشروبات الکلی را فروخته نمیتواند

درانی افزود: گفته هایی مبنی بر فروش مشروبات الکلی در بلخ شایعه است و ما این گفته ها را رد میکنیم و هر شخص که چنین حرف را میگوید با ما شریک بسازد تا ما دستگیرشان کنیم.

فروش علنی مشروبات الکلی در بلخ مردم این ولایت را دلواپس ساخته هست.

آوا نوشت: شهروندان و ارگان های محلی این ولایت این خبر را تایید میکند ولی سخنگوی فرماندهی پلیس بلخ با رد این خبر میگوید هیچ شراب فروشی در این ولایت وجود ندارد.

افشاگری مدیر شورای ولایتی بلخ راجع به فروش مشروبات الکلی در مزارشریف

انتهای پیام/
برای اطلاع از آخرین اخبار افغانستان به کانال تلگرامی ما بپیوندید

واژه های کلیدی: افغانستان | رییس شورای ولایتی بلخ | مزارشریف | مشروبات الکلی | حوزه افغانستان | باشگاه خبرنگاران |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog