چت ایران ترکیه همکاری اقتصادی برگزاری

چت: ایران ترکیه همکاری اقتصادی برگزاری رسانه ای رسانه ها همکاری کشور عزیزمان ایران و ترکیه

گت بلاگز اخبار اجتماعی زیاد کردن نسبی دما در روزهای پنجشنبه و جمعه

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار شرکت هواشناسی از زیاد کردن نسبی دما در روزها پنجشنبه و جمعه از شمال شرق تا جنوب کشور خبر داد. 

زیاد کردن نسبی دما در روزهای پنجشنبه و جمعه

زیاد کردن نسبی دما در روزهای پنجشنبه و جمعه

عبارات مهم : خراسان

مدیرکل آینده نگری و هشدار شرکت هواشناسی از زیاد کردن نسبی دما در روزها پنجشنبه و جمعه از شمال شرق تا جنوب کشور خبر داد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایلنا، راجع به آخرین اوضاع جَوی گفت: وزش باد شدید در منطقه سیستان و بلوچستان جهت امروز آینده نگری می شود. گرد و خاکی در این روزها در منطقه زابل بر اثر وزش باد ایجاد شده است و همچنان ادامه دارد. سرعت وزش باد از روز پنجشنبه و جمعه در این منطقه کمتر خواهد شد.

وی ادامه داد: در روز پنجشنبه وزش باد شدید در اطراف دریاچه ارومیه و بخش های جنوبی آذربایجان شرقی آینده نگری می شود در روز جمعه وزش باد در همدان نیز قابل توجه خواهد بود. روز جمعه و شنبه در جنوب تهران، قم، خراسان رضوی به خاص شرق آن و خراسان جنوبی وزش باد گزارش می شود که سرعت باد در این منطقه بین ۱۰ تا ۱۵ متر بر ثانیه می رسد.

زیاد کردن نسبی دما در روزهای پنجشنبه و جمعه

مدیر کل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به وزش باد در روز یکشنبه خاطرنشان کرد: در این روز وزش باد در شهر زابل، شرق سمنان، شرق خراسان شدت پیدا می کند.

وظیفه در خصوص زیاد کردن دما در کشور گفت: در روزهای پنجشنبه و جمعه از شمال شرق تا جنوب کشور زیاد کردن نسبی دما را خواهیم داشت.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار شرکت هواشناسی از زیاد کردن نسبی دما در روزها پنجشنبه و جمعه از شمال شرق تا جنوب کشور خبر داد. 

وی همچنین راجع به بارش باران در کشور تصریح کرد: امروز در دامنه های سهند آذربایجان شرقی و نوار غربی در آذربایجان غربی انتظار رشد ابرهای جوششی را در بعداز ظهر داریم که منجر به رگبار و رعد و برق و تگرگ خواهد شد و باد لحظه ای شدید که می تواند مخرب باشد ایجاد می کند.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی خاطرنشان کرد: امروز و فردا شدت بارش ها در این منطقه کمتر خواهد شد بویژه امشب در نوار غربی کشور یعنی ایلام، کرمانشاه، کردستان، آذربایجان غربی، شرقی، اردبیل، زنجان، پایتخت کشور عزیزمان ایران و بخش هایی از قم، نوار شمالی گیلان و مازندران بارش های ضعیف را خواهیم داشت. این بارش ها قابل توجه نبوده و شدت آنها از روز گذشته کمتر خواهد بود.

وظیفه ادامه داد: در روز شنبه نیمه شمالی، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی باران و رعد و برق شدیدتری خواهد داشت.

زیاد کردن نسبی دما در روزهای پنجشنبه و جمعه

واژه های کلیدی: خراسان | پنجشنبه | آذربایجان | خراسان رضوی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog